13 januari kwamen Peter en ik weer terug in ons tweede huis,Tulip Garden.
Alle kinderen verrasten ons met een prachtige lampion optocht in het donker enig om te zien!! De lampionnen waren door de kinderen zelf gemaakt, met behulp van Selma,Dick,Arjan en Marjo. Alle kinderen zagen er prachtig uit in hun nieuwe kerstkleding.
Hierna was er een muzikaal optreden van de muziekgroep,echt de kinderen hebben weer heel veel bijgeleerd van Monique.
15 januari vertrokken Marjo,Arjan,Dick en Selma weer , verdriet bij de kinderen zij hadden erg veel gedaan met hen vooral de oliebollen waren een groot succes.
De volgende dag 16 januari arriveerden de artsen,dr.Louise Spanjerberg kinderarts uit het ziekenhuis Amstelland,Dr Henriette Scherpbier kinderarts met haar dochter Charlotte en dr.Linda Schot uit het AMC. Alle kinderen worden weer nagekeken in Tulip Garden. Daarna ook voor zover noodzakelijk in Asha Jyothi en Korukollu.
18 januari vertrok Monique weer en nu was de muziek groep verdrietig. Er was een geweldig muzikaal afscheid .
Er blijft een Indiase muziekleraar en danslerares komen op zondagen, zodat de kinderen door kunnen gaan met de lessen, door de week oefenen zij zelf zeer regelmatig.
In Asha Jyothi is begin januari Laura weer vertrokken zij heeft er geweldig geholpen en zij wordt hier erg gemist!!
Het is altijd erg fijn wanneer er in Asha Jyothi wat extra hulp is ,in Tulip Garden is dit niet echt nodig omdat alle kinderen naar school gaan, 6 dgn per week.
26 januari is het hier Republic Day. Een Nationale feestdag. Overal wordt gevlagd .
Op deze dag iss Shanti onze kokkin in Tulip Garden jarig. We hadden een groot feest voor haar met cadeaus die de kinderen zelf hebben uitgezocht en taart, uiteraard.













