Sinds een week woont de oma van Nagendra bij ons in Tulip Garden. Nagendra is een hiv pos weesjongen die alleen nog een oma heeft.Deze oma woonde onder een afdak in dorpje hier 10 km vandaan. Wij vonden dit toch wel een hele nare situatie en hebben haar uitgenodigd om bij ons in Tulip Garden te komen wonen. Zij was hier ontzettnd blij mee en kwam de volgende dag met een emmer op haar hoofd waar haar hele hebben en houden in zat.

Nagendra en oma zijn zeer gelukkig.

Oma woont sinds een week in een door ons gerenoveerde hut.
Nagandra en oma zijn vreselijk gelukkig en ook alle andere kinderen vinden het erg leuk om een oma bij ons in Tulip Garden te hebben.
Maar we hebben sinds gisteren ook een opa. Onze chauffeur Joseph zag hem op de grond van het busstation in Gannavaram liggen, hij kon niet meer! Hij was de opa van Navya en Nagajyoth. Joseph herkende de man, omdat hij er vorig jaar bij was toen de moeder van de meisjes vlak voor haar eigen dood de meisjes kwam ‘afleveren’ bij Tulip Garden. Nadat zijn dochter, de moeder van de meisjes, was overleden was hij bij familieleden gaan wonen, maar die konden niet meer voor hem zorgen en hebben hem weggestuurd. De opa is geld gaan bedelen om zijn kleindochters te gaan bezoeken in Tulip Garden. Toen Josepg hem zag liggen bleek hij volkomen ondervoed daarom besloot hij hem mee te nemen naar Tulip Garden. Natuurlijk konden we hem ook niet zomaar weer op straat zetten! We boden hem aan bij ons te komen wonen. De opa is zo gelukkig nu. En natuurlijk ook Navya en Nagajyothi om hun opa , hun enige familielid dicht bij hen te hebben.

De opa en moeder van Navya en Nagajyoth eind 2008. Een week later overleed de moeder.
Nu hebben wij toch het plan opgevat om tussen de rijst schuur en de busoverkapping te maken een leuk bejaarden huisje met slaapplaatsen met toilet/doucheruimtevoor 4 dames en 4 heren te maken. Met een groot balkon. We moeten daar snel aan beginnen want het ziet er naar uit dat ook de opa van Raju zich binnenkort zal melden. Ook hij heeft niemand meer en hij kan onmogelijk voor zich zelf zorgen.
De kosten hiervoor zullen ongeveer € 9000,- bedragen. Het is echt hard nodig en wij hopen dat wij hiervoor sponsoren vinden. We willen hier in januari 2010 mee kunnen beginnen!
